demo

slider1 slider2 slider7a slider5 slider3 slider6a slider4a
preload image preload image

Profesjonalizm i doświadczenie

ponad 1 000 klientów i 20 tysięcy pojazdów obsługiwanych od 10 lat - najstabilniejsza współpraca na rynku

Najkorzystniejsza relacja funkcjonalności do ceny

zaawansowane urządzenia monitorujące GPS i rozbudowane oprogramowanie w konkurencyjnej cenie.

Zaawansowane funkcjonalności

szeroka gama opcji podglądu zdarzeń oraz generowania raportów, w tym raportów definiowanych przez klienta.

Wysoka szybkość i stabilność działania

stabilna, lokalna aplikacja minimalizująca konieczność komunikacji z serwerem danych.

Niskie koszty komunikacji GPRS i roamingu

zastosowanie inteligentnego algorytmu przesyłania danych z urządzeń monitorujących GPS w pojazdach.

Elastyczność współpracy

dostępność wielu opcji abonamentu i długości umowy oraz możliwość skorzystania z opcji przedpłaconej.

Bezpieczeństwo danych

zastosowanie najnowszych rozwiązań bezpieczeństwa systemu i transmisji danych między aplikacją a serwerem.

Z archiwum - Bukareszt 7 sierpnia 2008 r.

Poprzez monitorowanie floty pojazdów za pomocą lokalizatorów GPS i zarządzanie flotą przy wykorzystaniu systemów SAS Group, firmy mogą osiągać spektakularne oszczędności. Jeden z klientów SAS Group, firma budowlana była w stanie zredukować koszty logistyki, w tym głównie paliw o około 50%. Firmy logistyczne mogą znacząco (nawet o 20%) zredukować zużycie paliwa a dodatkowo, dzięki zastosowaniu systemu zarządzania flotą poprawić efektywność wykorzystania pojazdów dzięki lepszej kontroli nad zadaniami realizowanymi przez kierowców. W efekcie pojazd, który dotychczas obsługiwał 10 klientów lub punktów dystrybucyjnych, po zastosowaniu lokalizacji GPS będzie mógł obsłużyć odpowiednio 14 takich punktów.

SAS Group oferuje rozwiązania zapewniające monitoring GPS i zarządzanie flotą dla pełnego spektrum firm oraz z przeznaczeniem zarówno do wspomagania zarządzania flotą pojazdów przez kierowników floty oraz jako narzędzie optymalizacji działania sił sprzedażowych lub dystrybucyjnych. Proponowane przez nas narzędzie opiera się na dwóch elementach: lokalizatorze GPS (czasami określanym mianem GPS online) oraz na oprogramowaniu do zarządzania flotą. Lokalizacja GPS zapewnia bieżący monitoring pozycji pojazdu (z dokładnością około 2 m) wraz z podawaniem adresu oraz obrazowaniem jego pozycji na mapie cyfrowej, dokładny odczyt prędkości, kierunku poruszania oraz zliczanie sumarycznego przebiegu pojazdu. Jeżeli lokalizator GPS został wyposażony w odpowiednie czujniki, system monitoringu może również odnotowywać takie zdarzenia jak otworzenie lub zamknięcie drzwi, identyfikator kierowcy, naciśnięcie przycisku SOS i wiele innych. Oprogramowanie służące analizie przedstawionych powyżej danych znajduje się na centralnym serwerze firmy SAS i dzięki odpowiedniej mocy serwera zapewnia szybki dostęp do zaawansowanych analiz i raportów, które użytkownik może wywołać za pomocą oprogramowania SAS Desktop zainstalowanego na jego komputerze.
Od 2007 roku, ze względu na rosnące koszty paliw oraz generalnie utrzymania flot pojazdów systemy wykorzystujące monitoring GPS do zarządzania flotą odnotowują lawinowy wzrost – wystarczy wspomnieć, że SAS Group w Rumunii sprzedawał w 2007 roku średnio 220 systemów  monitoringu pojazdów miesięcznie podczas gdy w drugim kwartale 2008 roku liczba ta wzrosła do 360. Obroty Grupy SAS wzrosły w 2008 roku o 61% mimo, że w tym czasie ceny urządzeń zredukowano o 20%. W efekcie tego wzrostu do połowy 2008 roku SAS Group mógł się pochwalić 4665 zainstalowanymi urządzeniami.
Biorąc pod uwagę wzrost światowego rynku systemów monitoringu GPS, oraz walory swojego rozwiązania SAS Group podjął decyzję o ekspansji na rynek europejski, poprzez rozpoczęcie implementacji GPS na Słowacji, a także w Niemczech, Hiszpanii, Chorwacji, Serbii i Austrii.